Підбір обладнання

Інструмент


Компанія ТОВ "Інженерний центр Лін-концепт" надає повний спектр послуг в підборі по кресленнях Ваших виробів та запуску у виробництво необхідних Вам витратних комплектуючих для координатно-пробивних та згинальних пресів, установок плазмового різання всіх можливих виробників, а також інших супутніх матеріалів (гідравлічні масла , охолоджуючі рідини, шліфувальні круги, токарно-фрезерний інструмент; елементи обладнання, що вийшли з ладу тощо).

Кваліфіковані сертифіковані сервісні інженери готові за Вашою заявкою провести повний підбір для Вас, а також роз'яснити принципи і особливості підбору, виїхати до Вас на виробництво для аналізу поставленого завдання.


У нашому портфелі знаходяться такі провідні світові виробники, як:

1) MATRIX S.r.l. (Італія) – пробивний інструмент;

2) GIMEC S.r.l. (Італія) – інструмент для згинання;

3) A.B.Esse (Італія) - витратні матеріали для машин лазерного різання.

Дані виробники мають провідні світові позиції у виробництві своїх товарів, зважаючи на багаторічний досвід і високоякісного виробництва, що дозволяє Вам отримати надійний і довговічний інструмент, знижуючи в результаті собівартість Вашої продукції.

Бренди

Інструмент GIMEC

З 1986 року GIMEC S.r.l. входить в число провідних компаній з виробництва інструментів та обладнання для обробки листового металу - інструмент для листозгинів, ножі для гільотин.

Витратні матеріали для машин лазерного різання A.B.Esse

Витратні матеріали виробництва компанії A.B.Esse, для машин лазерного різання. Всі комплектуючі та витратні частини зроблені за допомогою точного обладнання, що дозволяє домогтися високого якість всіх деталей, в порівнянні з іншими виробниками і гідну конкуренцію в своїй ціновій категорії.

Інструмент MATRIX S.r.l.

Компанія MATRIX S.r.L. розташована в місті Скіо (Schio), провінція Віченца (Vicenza), в промислово розвиненому регіоні. Сучасний завод займає площу близько 2500 м2. Компанія заснована в 1982 році і з початку своєї діяльності весь прибуток реінвестувала у власний технологічний і інтелектуальний розвиток. MATRIX S.r.L. володіє 2 патентами на інструмент типу «Мультитул», а також MATRIX S.r.l. запатентована технічна розробка, яка дозволяє продовжити термін служби інструменту серії XMTE6 в 3 рази за рахунок регулювання висоти пуансона.