Консалтинг

   У сучасному світі настає період глобальних економічних і соціальних зрушень, які вплинуть, як на повсякденне життя кожної людини, так і на виробничі процеси кожного підприємства.

   Industry 4.0 різко знизить собівартість виробництва за рахунок автоматизації та виключення з виробничих процесів людської праці. Робітничі професії передбачають монотонну одноманітну діяльність не потребують інтелектуальних зусиль зникнуть і залишаться в історії. Світове виробництво промислових роботів збільшується на 50% в рік. І це зростання має тенденцію до значного збільшення в найближчі роки. У найближчому майбутньому людина буде зайнята вирішенням творчих івинахідницьких задач, залишивши прості виробничі завдання промисловим роботам. Ми в кроці від масового виникнення безлюдних виробництв у всіх сферах діяльності людини. Така ситуація збережеться до створення штучного інтелекту і епохи Industry 5.0, коли і творчо-винахідницькі завдання будуть передані машинам.

   Технології блокчейн і краудфандінг змінять фінансову сторону бізнесу. Дуже ймовірно, що банки втратять функцію посередника в розрахунках між суб'єктами. Світові платіжні системи Visa, Mastercard, SWIFT можуть стати марними. По всьому світу спостерігається зростання кількості транзакцій у криптовалюті. Через можливості краудфандінга кожен зможе стати інвестором без посередницьких послуг інвестиційних брокерів. Краудфандінгові інтернет-майданчики складуть конкуренцію інвестиційним фондам і банкам.

   Конкуренція стає глобальною, сьогодні вже мало бути регіональним лідером. Наші конкуренти можуть знаходиться, в будь-якій точці світу. Зовнішні умови швидко і часто не передбачувано змінюються піддаючи ризику конкурентоспроможність підприємства. Встояти і розвиватися в таких умовах можна тільки при постійній оптимізації і вдосконалення виробничих і бізнес процесів всередині підприємства.

   Група компаній Engineering Center "Lean Concept" допомагає своїм клієнтам впроваджувати передові технології в металообробці, оптимізувати технологічні процеси на основі принципів "бережливого виробництва", підготувати виробничі процеси підприємства до впровадження систем ERP.

 Будемо раді, якщо наші знання і досвід будуть Вам корисні.

З повагою,
Директор ГК “Engineering Center Lean Concept”
Павло Клімович

Наші партнери

Наша компанія Інженерний центр Lean-Concept проводить інженерне опрацювання проектів спираючись на досвід кращих світових виробників металообробного обладнання.

Корисні матеріали

Наші фахівці надають послуги оптимізації виробничих процесів на основі концепції " бережливого виробництва ". Ми розуміємо під бережливим виробництвом не тільки банальні процедури по наведенню порядку на робочих місцях і цехах. Це тільки частина концепції. Основні резерви усунення втрат і зниження собівартості знаходяться в способах організації виробництва.